3 січ. 2018

Тиждень музичного та образотворчого мистецтв

З 18 по 22 грудня 2017 р. в стінах нашої школи проходив тиждень музичного та образотворчого мистецтв.
14 груд. 2017

Заходи до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У школі проведено бібліотечні уроки для учнів 6-Б та 5-А класів
13 груд. 2017

Дебати у стiнах міської ради міста Кропивницький

Сьогоднi вiдбулися дебати у стiнах міської ради міста Кропивницький. Вихрист Ліза - член учнiвського самоврядування ЗОШ №10, достойно представила свiй навчальний заклад!
12 груд. 2017

Участь у засіданні міського парламенту дітей

Засідання міського парламенту дітей. Підготовка до дебатів на тему: «Сучасний лідер в українському суспільстві», у яких братимуть участь депутати міської ради міста Кропивницький, секретар міської ради А. Табалов та представники учнівського самоврядування, депутати міського парламенту дітей.
8 груд. 2017

Літературний салон "У мадам Гріцацуєвої. 20-30-ті роки в мистецтві"

Літературний салон як форма позакласної роботи може при­свячуватися обговоренню художніх творів, напрямів, творчого доробку письменника, виставок і вистав, з демонстрацією кар­тин, ілюстрацій, слайдів. Головне — невимушена, розкута обста­новка.
6 груд. 2017

Профілактична робота в школі в контексті моральності

8 грудня в рамках місячника морально-правового виховання, в нашу школу відвідав інспектор сектору ювінальної превенції відділу превенції патрульної поліції Кропивницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, лейтенант поліції Бондаренко Андрій Олександрович.
6 груд. 2017

Зустріч з лікарем-наркологом

Учні 8-х класів дізналися всю правду про наркотики.
5 груд. 2017

Всесвітній день волонтера

Сьогодні, 5 грудня, у Всесвітній день волонтера та напередодні Дня Збройних сил України, вчителі та учні 10 школи зібрали солодкі подаруночки для наших Захисників.
4 груд. 2017

Призове місце на міській олімпіаді

Нашi учнi не тiльки розумнi, творчi та креативнi, а ще й працьовитi!
4 груд. 2017

Акція «Ти не один»

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства.