30 бер. 2018

"Стежками Шевченка"

Сьогодні учасники квесту "Стежками Шевченка" отримали свої заслужені нагороди: дипломи, подяки і цукерки за призові місця. І місце - 6-А клас ІІ місце - 6-Б клас ІІІ місце - 5-Б клас Усім іншим учасникам бажаємо удачі на майбутнє
28 бер. 2018

ЗКобзарем

Сьогодні гімназія ім.Т.Шевченка гостинно приймала учасників театралізованого міського свята "З Кобзарем у серці". Декілька шкіл міста представляли яскраві постановки, пов'язані з життям і творчістю Тараса Шевченка. Наша команда також отримала відзнаку управління освіти за композицію "Мені явлалася любов".
26 бер. 2018

"Стежками Шевченка"

26 березня учні 5-6-х класів взяли участь у квесті "Стежками Шевченка". Розгадували ребуси, складали фрази з творів Кобзаря, знайомилися з його образотворчою спадщиною, біографією.
26 бер. 2018

Участь в шкільних змаганнях «Спортивне місто – здорова нація»

24 березня команда ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №10 прийняла участь в шкільних змаганнях «Спортивне місто – здорова нація». За результатами шести конкурсів перемогу здобула наша команда, ми йдемо далі..
25 бер. 2018

З Кобзарем

9-Б клас
23 бер. 2018

Свято сім'ї відбулося!

Наші діти 9—Б класу допомогли батькам зануритися в минуле та згадати свої шкільні роки, подарували "квиток в дитинство". Це дійсно було родинне свято, батьки і діти на одній хвилі. Неймовірні конкурси, змагання спортивні та навіть танцювальні і в завершення спільний танок батьків та дітей. Дякую батькам за активне включення в процес, дітям за відкритість, щирість та беспосередність. А нашому класному керівнику Валентині Григорівні наснаги, терпіння, креативу та більше таких свят в шкільній родині.
23 бер. 2018

В 9-А класі було проведене родинне свято.

До розбудови культури миру долучились наші дев'ятикласники разом з зі своїми батьками.
19 бер. 2018

"Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі"

А поезія Ліни Костенко - й поготів. Сьогодні цій мужній, безкопромісній, талановитій жінці виповнилося 88 років! З цієї нагоди учні 11-го класу приготували вірші для менших слухачів.
17 бер. 2018

Участь у квесті “Safe online” 2018

Цієї суботи учні нашого закладу стали учасниками квесту “Safe online” з теми «Offline VS Online» . Учасники мірялися знаннями і з задоволенням вчилися.
16 бер. 2018

Семінар-практикум для вчителів географії та економіки

16 березня в рамках семінару-практикуму для вчителів географії та економіки свій багаторічний практичний досвід показали вчителі Єфіменко Людмила Миколаївна та Назаренко Любов Ростиславівна.