26 квіт. 2018

Чорнобильська трагедія

26 квітня, Україна і світ згадували жертв однієї з найбільших технологічних катастроф людства – катастрофи на Чорнобильській атомній станції, що сталася 32 роки тому. Вибух стався на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС та призвів до зростання радіаційного рівня, який у 30-40 разів більший, ніж при ядерному вибуху в Хіросімі в 1945 році. З нагоди події учні школи взяли участь у покладанні квітів да пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії.
26 квіт. 2018

«Суботник»

З метою поліпшення санітарного та естетичного стану території нашої десятої школи, зокрема учні та вчителі вийшли на традиційний «Суботник». Прекрасна традиція — збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі. Дякуємо всім за працю!
25 квіт. 2018

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ВЧИТЕЛЯ

Квітневого ясного дня несподівано обірвалося життя мудрої і доброї вчительки – Петренко Наталії Миколаївни. Закінчила вона власну довгу і складну дорогу вчителя, який усе життя віддав дітям своє серце… Відійшла у вічність, у той незнаний, невідомий світ, з якого ніхто не вертається. Стискає душу непрошений жаль.
24 квіт. 2018

Тижнь географії та екології

В рамках тижня географії та екології учні 9-А та 10-А класів з вчителем географії та біології Єфіменко Л. М. висаджують саджанці дубків. Класні керівники: Ломакіна А. І., Козловська С. І.
23 квіт. 2018

Години спілкування присвячені Всеукраїнському дню психолога

Сьогодні з учнями 5-А, 6-Б та 7-Б класів практичним психологом Демешкевичем В. А. були проведені години спілкування з профорієнтаційною метою на тему: «Психолог –професія сучасності».
20 квіт. 2018

Конкурс агітбригад юних рятувальників

Вітаю мій найкращий 7-А клас із перемогою в конкурсі агітбригад юних рятувальників у своїй віковій категорії. Виступ, рекламний плакат, фінальна пісня - все було супер. Ви молодці, я горжуся вами.
20 квіт. 2018

Тиждень ЦЗ

Тиждень ЦЗ було завершено змаганнями у конкурсі агітбригад. Тематика - пожежна безпека. Щось виходило, щось - не дуже, але користь від заходу очевидна: діти більше дізналися про те, як можна вберегти себе від небезпек І місце - 5-Б, ІІ місце - 5-А

День цивільного захисту.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 19 квітня у ЗОШ №10 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

«Зіркові голоси»

В обласній філармонії відбувся урочистий Гала-концерт за підсумками міського етапу конкурсу вокально-хорового мистецтва «Зіркові голоси» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. У відбірковому етапі конкурсу взяли участь 80 солістів та 36 вокальних ансамблів, інструментальних та хорових колективів з 35 закладів освіти міста. За результатами проведення відбіркового етапу конкурсу, компетентним журі були визначені переможці, призери та володарі особливої відзнаки «Гран-Прі», які продемонстрували сьогодні свої досягнення та на цьому гала-концерті (у тому числі й наш шкільний вокальний ансамбль «Джерельце» та його керівник Т.В.Вощенко) й отримали .заслужені нагороди від управління освіти.

.