13 бер. 2018

Участь у конкурсі екологічних агітбригад-2018р.

Участь учнів ЗОШ №10 у міському етапі конкурсу екологічних агітбригад-2018р. Ми в трійці лідерів. Почесне ІІ місце.
20 лют. 2018

Вшанування пам’яті героїв «Небесної сотні»

У кожної держави є такі події, які назавжди викарбовуються в історії країни, їхні дати пам’ятають протягом віків. Такі події назавжди змінюють хід історії та світогляд громадян.
11 лют. 2018

Перемога в обласній олімпіаді

Досягнення учня, особиста перемога вчителя
9 лют. 2018

"Рідним з любов'ю"

Створюймо настрiй власноруч
9 лют. 2018

Ярмарок професій

8 лютого в ЗОШ №10 був проведений «Ярмарок професій». Метою даного заходу було довести, що кожна професія заслуговує поваги, що потрібна у світі.
8 лют. 2018

Заняття з елементами тренінгу для семикласників

8 лютого практичним психологом Демешкевичем В. А. та соціальним педагогом Тимощук Л. А. було проведене заняття з елементами тренінгу для учнів 7-Б класу «Профілактика торгівля людьми».
7 лют. 2018

Учні 7-А та 6-В класів побували в бібліотеці ім. Д. Чижевського на виставці творчих робіт "Чудернацькі тваринки. Малюємо небилиці"

Виховні заходи поза межами школи: нестандартно, цікаво, креативно.
31 січ. 2018

Міський семінар-практикум для вчителів технічної праці.

Сьогдні в ЗОШ № 10 відбувся міський семінар-практикум для вчителів технічної праці.
31 січ. 2018

Вечорниці для дітей та батьків. Виховна година у 10 класі

Вечорниці для дітей та батьків
30 січ. 2018

Семінари з фахівцями соціально-психологічних служб обласного центру

30 січня 2018 року на базі загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №10 міжнародні тренери «А21 Україна» провели навчально-методичні семінари з практичними психологами та соціальними педагогами освітніх закладів міста Кропивницького.