19 квіт. 2018

Креативність наших вчителів не знає меж

Ми щиро радіємо, коли наша школа поповнюється новими та корисними предметами, які так необхідні для освітнього процесу. Міська рада опікується нашим комфортом, замінюючи вікна, селищна рада подарувала школі проектор, але і зі старими речами ми не поспішаємо розлучатися! Адже, креативність наших вчителів не знає меж, і вони знайшли застосування непотрібним шкільним дошкам! Пофарбувавши у яскраві кольори, ми розмістили їх у коридорах закладу, і відтепер у цих дошок подвійна функція: вони виконують роль тематичних стендів, які оновлюються щотижня класами, та прикрашають рідні шкільні стіни)
17 квіт. 2018

Селищний голова Денисенко С.П. подарував для кабінету математики проектор

Педагогічна нива є врожайною, якщо в школі працюють віддані своїй справі вчителі, що знаходять підтримку. Таку підтримку отримав педагогічний колектив від Новенської селищної ради. Сьогодні селищний голова Денисенко С.П. подарував для кабінету математики проектор.
16 квіт. 2018

У кропивницькій школі провели урок з «Янголом»

Загальноосвітню школу ІІ-ІІІ ступенів №10 Кропивницької міської ради 16 квітня 2018 року з темою «Лідерство – стиль життя, створи свій бренд» відвідала Юлія Мархель.
16 квіт. 2018

Літературно-театральний конкурс

Валентина Самонова с Любашей Панченко и еще 2. 16 апреля в 19:33 16 квітня під час прес-конференції у прес-клубі нардеп Костянтин Яриніч, письменник Олександр Жовна та начальник управління освіти Лариса Костенко ініціювали літературно-театральний конкурс (з призовим фондом у 10 000 грн) серед шкіл міста. Вчителям разом зі школярами було запропоновано зробити постановки за творчістю О. Жовни. Вже в кінці травня учасники мали б представити вже готові композиції на розсуд журі, серед членів якого мав бути й сам автор. У свою чергу вчителі зазначили, що часу на підготовку дуже мало і варто було б перенести реалізацію проекту вже на вересень, можливо, навіть провести заходи в форматі таких собі "дитячих вересневих самоцвітів". Як про це розповіла Лариса Костенко: «Планувалося провести конкурс в середині травні, але, у зв’язку зі зверненнями, можливо буде перенесено на вересень місяць, через брак часу для підготовки». Олександр Жовна ж зазначив, що дуже хотів, щоб до цього дійства більшою мірою долучилися діти, аби побачити, що в моїх творах знаходять вони». Присутні ж мали змогу отримати від автора книжки з автографом та фото на згадку.
14 квіт. 2018

«Спортивне місто-здорова нація»

Участь команди ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 10 в півфіналі загальноміських змагань «Спортивне місто-здорова нація», що проходить за ініціативи народного депутата України Олександра Горбунова. Ми в трійці лідерів. Почесне ІІ місце.
12 квіт. 2018

Великодні пряники

Урок з українознавства для учнів 6-Б класу був на 100% практичним, бо власноруч розписували глазуррю великодні пряники. Працівники селищної бібіліотеки охоче надали допомогу в проведенні майстер-класу. Учні проявили свою фантазію і залишились задоволені зробленим.
9 квіт. 2018

Подорож до міста Лева

Учні загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 10 здійснили незабутню мандрівку в місто Лева та поїздку в Карпати. Отримали масу задоволення.
3 квіт. 2018

Щирі вітання, концерт та міні - вистава!

У #Кіровоградському_госпіталі учні шкіл 10 та 37! Дякуємо за постійну підтримку учням, педагогічному колективу та батькам!
2 квіт. 2018

Засідання школи молодого вчителя.

Керівник: Лимар С. С.
30 бер. 2018

У цей день відбулася поїздка учнів, учителів шкіл до обласного госпіталю для ветеранів війни, де перебувають на лікуванні чи реабілітації воїни - учасники АТО.

Подію, яка відбулася 29 березня 2018 року учні ЗОШ І ст. №37 та учні ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №10 КіровоградськоЇ міської ради Кіровоградської області , чекали з нетерпінням: у цей день відбулася поїздка учнів, учителів шкіл до обласного госпіталю для ветеранів війни, де перебувають на лікуванні чи реабілітації воїни - учасники АТО. Їхали не з порожніми руками, готували концерт для воїнів, везли листи солдатам від учнів, нехитрі подарунки – обереги. А головне – мали передати щиру підтримку захисникам України.