Let's speak English!

Роздатковий матеріал

(Щоб переглянути та завантажити матеріал натисніть на посилання)

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/after_a_holiday.pdf

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/boardgame_how_often_do_you_1.pdf

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/brain_box_1_1.pdf

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/family_board.pdf

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/grelhajogos.pdf

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/jobs_board_games_beginners.pdf

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/languagechallengepreinterm.pdf

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/nationalities_countries_jeopardy.pdf

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/q_and_a_boardgame.pdf

/uploads/editor/3348/111301/sitepage_146/files/shablon_zno_essay_en.pdf

Форми роботи з англійської мови в  літньому таборі «Джерельце» ЗОШ №10

Вчителі : Ломакіна А.І., Боброва І.Л., Шпак А.Ю.

Вчителі та учні працюють під девізом:

«Fly High in Your English»

(«Досягни висот у своїй англійській»).

·        Ранкова зарядка англійською мовою;

·        Анкета та презентація результатів опитування «Для чого тобі вивчати англійську мову?»;
Створення альбомів-розмальовок казок з надписами англійською мовою;
Створення книжки-розкладки «Healthy and Junk Food»;

·        Колекція фото «Хроніка дня в таборі»;
Проект-спостереження «Природа рідного краю крізь призму англійської мови»;

·        Гра-змагання «The Best Cooks»;

·        Проект «Cartoon characters»;

·        «Movie Club», під час якого діти переглянуть улюблені та добре знайомі мультфільми англійською мовою.

·        Заочна подорож до англомовних країн та вікторина «What I know about Britain»;

·        Складанням проекту «My routine».

·        «День караоке».(виконання раніше вивчених пісень англійською мовою).

·        Презентації екологічних проектів,

·        Проведення “Pancake Day”з іграми, смакуванням млинців.

Додаток№1

Свято “Pan Cake Day” в літньому англомовному таборі  «Джерельце»

«День млинця».

Програма заходу :ознайомлення дітей з англійською традицією святкування цього дня,випікання дітьми млинців; естафети – перегони з млинцями.

На завершення свята пригощання смачними запашними млинцями з джемом та соком.

Мета:ще раз розкрити для дітей захоплюючий світ англійських традицій та на власному досвіді спвідчути колорит британського свята.

Додаток№2

Міжнародний день млинця (International Pancake Day)

Свято з’явилося у  1950 році в США. Втім, аналогічні святкування  до Дня млинців вже існували в багатьох країнах. Наприклад, в англійському містечку Олбі ось вже більше 500 років є традиція цікавого забігу в цей день: жінки в сукнях і фартухах долають задану дистанцію, тримаючи в руках сковороди і перевертаючи на них млинці. Легенда свідчить, що початок цієї традиції був покладений так: місцева господиня в 1445 році під час Великого посту таємно від усіх смажила млинці. Коли продзвонив церковний дзвін, сповіщаючи про початок служби, вона побігла в храм та так поспішала, що схопила з собою і сковороду, на якій смажилися млинці. Всі жителі побачили, що ця господиня порушила приписи посту, проте ситуація вийшла настільки комічною, що в підсумку вирішено було щорічно влаштовувати подібні забіги для розваги.

Pancake Day or Shrove Tuesday is a special day celebrated in many countries around the world. It is celebrated in English-speaking countries like the UK, Ireland, Australia and Canada. In some countries, like France and the USA, it is called 'Mardi Gras' or 'Fat Tuesday'. In other countries, like Spain, Italy or Brazil, Shrove Tuesday is at the end of Carnival. On this day many people eat pancakes, a thin, flat cake made in a pan.

Pancake Day is always on a Tuesday in February or March. It is the day before Ash Wednesday, the start of Lent. Lent is a period of 40 days before Easter when people often give up or stop eating things that are bad for them like chocolate or fast food. At the end of Lent is Easter. Easter takes place on a different date each year because it depends on the moon. Easter Sunday is the first Sunday after the first full moon of spring. Traditionally, during Lent, people did not eat rich foods like butter and eggs, so they made pancakes from these ingredients on Shrove Tuesday.

Another tradition on Pancake Day in the UK is pancake racing. People run in a race with a pancake in a pan. As they run, they have to toss the pancake (throw the pancake in the air and catch it in the pan) several times. In some pancake races, people dress up in fancy dress costumes. The most famous pancake race takes place in a town called Olney, in the middle of England. People say that Olney has been celebrating pancake races since 1445!

Pancake Day Word Mat: this useful word mat includes all sorts of Pancake Day vocabulary, including pancake ingredients, favourite toppings, and the utensils you need to cook them..

Додаток № 3 Варіант фіззарядки англійською мовою

JUMP THE ROPE

Jump the rope, Jump the rope,

Jump, jump, jump. (Стрибаємо через скакалку)

Jump it high, And jump it low.

Jump, jump, jump. (стрибаємо вище  і нижче)

Jump it fast, And jump it slow.

Jump, jump, jump. (Стрибаємо швидко і повільно)

Walk tiptoe, walk tiptoe (ходимо навшпиньках)

Very slow, very slow

Jump, jump, jump. (Стрибаємо через скакалку навшпиньках)