Виховна робота

Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А.Барбюс

Мета виховної роботи :«Вдосконалення навчально-виховного процесу на основі компетентністного підходу».

Основні напрямки виховної роботи:

Формування в учнів правової свідомості, виховання громадської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.

Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, розширення політехнічного кругозору й підготовка до свідомого вибору професії.

Фізичне удосконалення, зміцнення здоров’я й формування в учнів санітарно-гігієнічної культури,

Формування в учнів естетичної культури, розвиток умінь створювати прекрасне навколо себе, розвиток художніх здібностей і талантів дітей.