21 жовт. 2014

Засідання психолого-педагогічного семінару

Соціально-психологічною службою 21 жовтня відбулося засідання психолого – педагогічного семінару «Розвиток креативних здібностей учнів»
16 жовт. 2014

Література рідного краю. Від батьківщини до Батьківщини

Сторінками літератури рідного краю
14 жовт. 2014

«Любиш Україну – вчись перемагати!»

На Кіровоградщині стартував військовий проект «Любиш Україну – вчись перемагати!»
1 вер. 2014

З Днем знань!

1 Вересня - початок навчального року та Всесвітній день знань
6 черв. 2014

Дендропарк запрошує на гостину

Розваги завжди на першому місці - девіз будь-якої дитини
15 трав. 2014

Плекаймо мову!

Підсумки інтерактивних конкурсів, проведених у рамках відзначення 200-річчя з дня народження Кобзаря
15 трав. 2014

Превентивний семінар «Работоргівля в ХХІ столітті»

15 травня 2014 року і в нашій школі, завдяки сприянню соціально-психологічної служби та при підтримці адміністрації закладу, проведено превентивний семінар «Работоргівля в ХХІ столітті»
8 трав. 2014

Конкурс пісні і строю

Вже традиційно на передодні 9 травня – Дня Перемоги на меморіалі « Фортечні вали» проходить конкурс строю та пісні
28 квіт. 2014

Всеукраїнська акція благодійного фонду « Серце до серця»

З 7 по 27 квітня проводиться дев’ята Всеукраїнська акція благодійного фонду « Серце до серця».
24 квіт. 2014

міні-лекції присвячені Всеукраїнському Дню психолога

24 квітня соціально-психологічною службою школи при активній участі кращих учнів школи в 8-11 класах були проведені міні-лекції: «Психологія наука ХХІ століття» та «Психолог – лікар людських душ» присвячені Всеукраїнському Дню психолога.