22 лист. 2013

Геноцид проти українського народу

Голодомор — це трагедія, насамперед, українського села, всього українського народу.
14 лист. 2013

Тренінг "Пізнай самого себе"

14 листопада 2013 року соціально-психологічною службою школи було проведено розвивальне заняття з елементами тренінгу
14 лист. 2013

для проекту "Відкритий світ"

відеопрезентація школи для участі у Національному проекті "Відкритий світ"
11 лист. 2013

МОНІТОРИНГ 2013

Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України з 12 листопада до 12 грудня 2013 року проводять моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі серед усіх учнів 5-х та 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності.
7 лист. 2013

Єдина родина в центрі України

Rласними керівниками 5-11-х класів 07.11.2013р. о 9.00 ,було проведенно єдиний урок «Єдина родина в центрі України». Під час проведення Єдиного уроку були використані матеріали з історії , народознавства, фольклору. Піднімались питання про сімейні та загальнолюдські цінності,норми моралі, цінність мови ,співіснування мов та культур . Використовувались вірші , уривки з творів авторів – представників мовного розмаїття регіону . В бібліотеці створено літературний куточок «Пізнай свою країну».
4 лист. 2013

Місячник української писемності

Традиційно листопад у нашій школі проходить під егідою Місячника української писемності і мови
28 жовт. 2013