3 лист. 2015

Нагороджений двома Перемогами

3устріч з ветераном Другої світової війни з нагоди 71-ї річниці звільнення України
16 жовт. 2015

Тиждень біології та хімії

З 12.10 по 1610 2015 року в ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 10 проходив тиждень біології та хімії
15 жовт. 2015

Благодійний ярмарок

За ініціативи нашого директора, Ірини Олександрівни, 15 жовтня 2015 року в нашій школі вперше було проведено благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО.
11 жовт. 2015

Маршрут вихідного дня

11 жовтня, як і було заплановано, команди-переможниці «Козацьких розваг» здійснили чудову екскурсію до міста Світловодськ.
5 жовт. 2015

Вітаємо переможця!

25-26 вересня у м. Міхаловце (Словаччина) проходив Чемпіонат Європи з бойового самбо, на якому члени Федерації бойового самбо Кіровоградщини у складі збірної України вибороли призові місця і повернулися додому з медалями.
30 вер. 2015

Переможці мистецько-художнього конкурсу «Діти України за мир!»

30 вересня 2015 року у приміщенні шкільної бібліотеки відбулося нагородження переможців мистецько-художнього конкурсу «Діти України за мир!» присвяченого Міжнародному дню миру.
29 вер. 2015

«Сімейні цінності»

29 вересня в стінах нашої школи відбулась зустріч старшокласників із настоятелем Свято-Миколаївського храму селища Нового – протоієреєм Романом Петренком та головою Свято-Успенського духовно-просвітницького центру міста Кіровограда – протоієреєм Сергієм Новаком.
23 вер. 2015

Спорт, спорт… Спортивне свято "Козацькі розваги"

23 вересня відбулось спортивне свято – «Козацькі розваги», метою якого було: виховувати любов до фізкультури та спорту; розвивати руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров'я. Виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки. Прищеплювати прагнення до занять фізкультурою та спортом І найголовніше – виховання патріотизму в юних серцях.
21 вер. 2015

До Міжнародного дня миру

Учні ЗОШ № 10 м. Кіровограда разом із директором школи, шкільним бібліотекарем, завідувачем бібліотечної філії № 17 та класними керівниками долучилися до гарної традиції – відзначення Міжнародного дня Миру
17 вер. 2015

Екскурсія на Міжнародну виставку "Вода. Тепло. Будинок"

Школярі ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №10 стали учасниками Міжнародної виставки "Вода. Тепло. Будинок", яка проходила з 16 по 18 вересня 2015 року в м. Кіровограді.