20 січ. 2016

Шановні абітурієнти!

Звертаємо вашу увагу, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінювання осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами.
14 січ. 2016

Цикл зимових свят

про традиційне щедрування
12 січ. 2016

Засідання психолого-педагогічного семінару з використанням ІКТ

12 січня в нашій школі відбулося засідання психолого-педагогічного семінару з використанням ІКТ на тему: «Психологія спілкування».
5 січ. 2016

Імена на обелісках

про зустріч з кіровоградським істориком-краєзнавцем Даценком В.В.
18 груд. 2015

Тиждень методичної роботи

Тиждень методичної роботи (14.12.15.-18.12.15.) — це своєрідний звіт досвідчених учителів, учителів-методистів, старших учителів про свою роботу. В програму методичного тижня нашої школи входить: проведення відкритих уроків, позакласних виховних заходів майстрами педагогічної праці, психолого-педагогічного семінару, випуску методичного вісника «Ідеї. Пошуки. Знахідки», підготовка методичних розробок, виставки наочних посібників, дидактичного матеріалу, учнівських зошитів, творчих робіт учнів.
14 груд. 2015

Педагогічна майстерність вчителя біології

14 грудня в рамках «Тижня педагогічної майстерності» свій багаторічний практичний досвід показала вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Єфіменко Людмила Миколаївна. Педагог проводила узагальнюючий урок з біології в 9-Б класі на тему: «Харчування і травлення».
11 груд. 2015

Підсумки Тижня музичного та образотворчого мистецтв

Звіт про проведені заходи впродовж Тижня

Волонтерство - стиль життя

Зустріч учнів школи з волонтером Володимиром Бурком

Тиждень історії та права

про результати Тижня історії та права
8 груд. 2015

Профілактична робота в школі в контексті моральності

8 грудня в рамках місячника морально-правового виховання, в нашу школу з лекцією «Підліток і закон» відвідала старший інспектор Кіровоградського відділу поліції Головного управління Національної поліції Кіровоградської області, майор поліції Рубаненко Антоніна Миколаївна. Вона поспілкувалася з учнями 9-х – 11 класів, розповідала актуальну інформацію, відповідала на запитання кожного бажаючого.