Тестування з усіх предметів ЗНО на основі завдань минулих років доступне всім!

Всі завдання з минулих ЗНО за 2010-2013 роки на одному ресурсі (безкоштовно)!

Портал yandex.ua створив новий безкоштовний інтернет-ресурс «Яндекс.ЗНО» (http://zno.yandex.ua) корисний як для вчителів, так і для батьків та учнів, яких хвилює проблема якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Проект базується на офіційних матеріалах УЦОЯО за останні чотири роки, та містить 61 тест з 14 предметів тестування. Вчителі можуть роздрукувати завдання й використовувати їх на уроках або проводити заняття у комп’ютерному класі школи, а учні – спробувати власні сили, склавши тестування в онлайн-режимі (з відліком часу) з будь-яких предметів.

Для вчителів-предметників передбачена можливість контролю успішності у розділі «Мої учні», за допомогою якого можна оцінити динаміку результатів тестування кожного конкретного школяра:

-         скільки часу було витрачено;

-         скільки правильних відповідей обрано;

-         у яких завданнях допущено помилки;

-         скільки балів було б набрано на справжньому тестуванні.

За результатом отриманих даних можна скорегувати процес підготовки учнів до ЗНО в рамках навчального процесу школи або у процесі самопідготовки учнів.