Освітні програми, що реалізуються в закладі

Освітні програми, що реалізуються в закладі та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою.

Міністерство освіти і науки України затвердило оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписала міністр освіти і науки  Лілія Гриневич.

40 оновлених навчальних програм базової школи отримали гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України».

№ 804 від 07 червня 2017 року

Про оновлені навчальні програми
для учнів 5-9 класів загальноосвітніх
навчальних закладів

На виконання рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 26 травня 2017 р. (Протокол № 4/3-2) щодо оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів та надати їм гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України» відповідно до переліку, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П. К.

Міністр                                                                                                         Л. М. Гриневич

Наказ Міністерства освіти і науки України
від 07.06.2017 № 804

Програма для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Українська література

Інформатика для учнів 5-9 класів, які вивчали інформатику 2-4 класах

Інформатика для учнів 5-9 класів

Іноземні мови

Зарубіжна література

Мистецтво

Трудове навчання

Природознавство

Основи здоров'я

Фізична Культура

Правознавство

Директор департаменту                                                                                      Ю. Г. Кононенко

Оновлення програм 5-9 класів сприятиме формуванню ключових компетентностей  школярів, таких як:спілкування державною та іноземними мовами, математичної компетентності, основних компетентностей у природничих науках і технологіях, інформаційно-цифрової компетентності, умінню вчитися впродовж життя, ініціативності і підприємливості, соціальної та громадянської компетентності тощо.

Програми для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Українська література

Іноземна мова рівень стандарту

Cвітова література