Тиждень музичного та образотворчого мистецтв

З 18 по 22 грудня в рамках Тижня музичного та образотворчого мистецтв у стінах школи було проведено багато різних заходів: музично-тематичні перерви (звучали пісні про музику, живопис, Святого Миколая, сучасна та класична музика); проводилась музична гра "Чарівна палична", де учні під музику уявляли і "грали" на різних музичних інструментах; учні створювали стінівки "Музичні новини"; під музику створювали живописні твори "Настрій в живописі"; цікаву виставку "Музика в образотворчому мистецтві" створили учні школи із іллюстрацій різних видів мистецтв; традиційно було проведено бажаний для учнів школи вокальний конкурс "Голос школи - 2017", в якому Гран-при отримала Чорна Аня (8-А кл.), I місце - Поплавська Ліза (8-Б кл.), II місце - Жук Аня (5-Б кл.), III місце - Стоцька Настя (7-Б кл.) та приз глядацьких симпатій отримала Поплавська Ліза (8-Б кл.); весело пройшов "Мистецький квест" для учнів 5-х класів.
Створено 23.12.17
Альбом особистий