Наші перемоги

Наша гордість

Скільки вчителю для щастя потрібно? Мені сьогодні достатньо було новини про те, що моя учениця 11класу Середня Карина посіла ІІ місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури. За роки навчання це третя перемога такого рівня. Бажаю цій талановитій дитині щасливого майбутнього і щиро дякую за те, що до моїх вчительських буднів додавала відчуття справжнього щастя. Так  Алла Володимиівна Куц  відповіла на слова привітання колег.

Вощенко Богдан, учень 10 класу, на мiськiй олiмпiадi з трудового навчання, зайняв II мicце! Пiд керiвництвом Безпеки О.В., Богдан навчився виробляти своiми руками багато цiкавих та корисних речей. На фото нижче, Ви можете побачити його олiмпiадну роботу - поличку для кухнi.

Костянтин Лужанський,учень 8-Б класу ЗОШ № 10 здобув ІІ місце на міській олімпіаді з історії. Щиро вітаємо Костю і його талановитого наставника Світлану Іванівну Козловську з перемогою. Мабуть саме прагнення щодня бачити очі, що світяться вогнем, спонукає до творчості справжніх учителів.

День розпочався приємною подією. Малишко Владислав, учень 8-В класу ЗОШ № 10, вчитель Станкевич Валерій Олександрович, зайняв ІІІ місце на міській олімпіаді з математики. Здобутки наших учнів, є гордістю закладу. Ще раз вітання і побажання успіхів. Так тримати !!!

Перша перемога на міській олімпіаді. Учениця 11 класу ЗОШ №10 Середня Карина посіла ІІІ місце на міській олімпіаді з української мови. Вітаємо Карину і вчителя, Куц Аллу Володимірну. Пишаємося своїми дітьми і педагогами!