9 трав. 2018

9 Травня

Вчителі та учні школи, які взяли участь у мітингу з нагоди 9 Травня, мали щастя сфотографуватися з солістами обласної філармонії, творчість і манера виконання яких їм припала до душі
9 трав. 2018

Бодашка В.С. ветеран Другої світової війни

7 трав. 2018

«Статеве дозрівання дівчаток»

Статеве виховання - складова загального процесу виховної роботи школи і сім'ї, що забезпечує правильний статевий розвиток дітей і молоді. Тож у нашому освітньому закладі важливе місце має і даний вид виховної роботи. В рамках співпраці закладу з компанією Procter & Gamble, сьогодні лектор P&G Смоноліна Владислава Валеріївна провела лекцію «Статеве дозрівання дівчаток» з шестикласницями. Присутні отримали цікавий путівник на шляху до дорослості.
6 трав. 2018

"Подаруй бібліотеці книгу"

Учні 5-А взяли участь в акції "Подаруй бібліотеці книгу". Поповнили бібліотеку книжками, які можуть стати корисними іншим читачам.
4 трав. 2018

«Мaйбутній зaхисник Укрaїни».

4 трaвня шкільна команда взяла участь у міському військoвo-пaтріoтичному кoнкурсі стрoю тa пaтріoтичнoї пісні «Мaйбутній зaхисник Укрaїни».
3 трав. 2018

«Земля - наш спільний дім: знай, люби, бережи…»

З метою залучення школярів до оздоровлення довкілля, формування активної життєвої позиції, пропаганди екологічної культури у природному середовищі, сьогодні в ЗОШ № 10 пройшов шкільний етап конкурсу екологічних агітбригад. Захід проходив під девізом: «Земля - наш спільний дім: знай, люби, бережи…» Організатори фестивалю вчителі біології, хімії та екології: Лимар С.С., Бойчук А. С.
1 трав. 2018

Відпочинок

Прогулянка дендропарком
1 трав. 2018