Виховні заходи

Весело і галасливо стало на шкільному  дворику

1 вересня 2013 року. Шкільний дзвінок пролунав  для учнів школи і покликав їх до навчання . Учні раділи зустрічі з однокласниками ,вчителями,друзями. Школа поповнилась п’ятикласниками, яких поблагословив отець Олександр,бажаючи учням бути старанними , чемними , вчитись на совість та досягти високих результатів  в опануванні наук.

Після свята, урочистості продовжились на головній площі міста, де учні 6- А класу ( класний керівник Козловська С.І.) разом з батьками приймали участь в ігровій програмі, параді шкільної форми,майстер класах в Ковалівському парку.

Традиційні  осінні заходи , ініціатором яких є шкільне самоврядування , проходили в школі  . Виставка осінніх композицій завжди привертає увагу вчителів та учнів, викликаючи позитивні емоції ,захоплює і вражає проявом дитячої фантазією та творчості.